44mm Parnis Mens браун Dial Sapphire Стакло Авто Датум Вистинска Кожа Watchband Воена Автоматски Механички Mens рачни часовници

44mm Parnis Mens браун Dial Sapphire Стакло Авто Датум Вистинска Кожа Watchband Воена Автоматски Механички

DEN 6882.00
DEN 11664.00
 

Тековен
Количина на стоки

Опис :
Големина : 44mm*14mm
Бирате : Браун dial
Движење : Automatic Движење
Функција : Датум,
Случај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со Златен позлатен
Кристал: sapphire кристално
Затворач тип : Нормален затворач Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Дебелина:
14mm
Број На Модел На:
l
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Ширина:
24mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Најдобри понуди