925 Sterling Silver Мушка Сина Со Кристално Верување Ѕвезда Монистра Одговара на Пандора Шарм Нараквици DIY Накит Жените трговија на Големо

925 Sterling Silver Мушка Сина Со Кристално Верување Ѕвезда Монистра Одговара на Пандора Шарм Нараквици

DEN 413.00
DEN 516.00
 

Тековен
Количина на стоки


100% 925 Sterling Silver Мушка Сина Со Кристално Верување Ѕвезда Монистра Одговара на Пандора Шарм Нараквици DIY Накит Жените трговија на Големо
Тежина : 3g
Материјал : 925 sterling silver
Пакет со Opp вреќа
Ова лежиште е 100% фунта сребро, ако не ние ви плаќаат 10 пати на оваа цена

Други карактеристики

Бренд Име:
NBSAMENG
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
YBS5052
Објектот Тежина:
3g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Подарок за:
Мајка,Сопруга,Девојка,Ќерка,Си
Повод:
Свадба,Ангажман,Забава,Роденден Подарок

Најдобри понуди