16 Поставува Фламинго Партија Поставување Колекции Хартија Плочи Торта, Јадење, Пиење Чаши Serviette Цевчиња Хавајски Свадба Партија Декорација

16 Поставува Фламинго Партија Поставување Колекции Хартија Плочи Торта, Јадење, Пиење Чаши Serviette Цевчиња

DEN 1738.00
DEN 2448.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Значи, ако имате било какви прашања. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
16 Поставува Фламинго Партија Поставување Колекции Хартија Плочи Торта, Јадење, Пиење Чаши Serviette Цевчиња Хавајски Свадба Партија Декорација
Оваа симпатична координирање собата е совршен за толку многу партија и туш!!! Оваа листа вклучува : 1 : Чинии, Чаши,Салфети, Пиење Слама 16pcs 9" (23cm) Големи Фламинго Хартија Плочи 16pcs 7" (18cm) Мали Фламинго Хартија Плочи
16pcs 250ml Хартиените Чаши 16pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x33cm 16pcs Фламинго Хартија Слама -0. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.45 mm x 24 cm Вкупно 80 Парчиња / многу Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!
8pcs 9" (23cm) Големи Фламинго Хартија Плочи 8pcs 8" (20cm) Мали Фламинго Хартија Плочи
8pcs 250ml Хартиените Чаши 8pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x33cm 8pcs Фламинго Хартија Слама -0.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи.

Други карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Број На Модел На:
Фолија Злато Мрачно Садови
Шема:
Шарени,Полна Боја
Материјал:
Cowhide хартија
боја:
Розово Злато, Сребрена Фолија
Стил:
Pasterl
Големина 1:
7inch
Големина 2:
9inch
се користи за 1:
Бебе туш
се користи за 2:
роденден
Се користи за 3:
Свадба

Најдобри понуди