За Форд Фокус 2 MKII 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Стил, 5 брзини мануелен Менувач се Држи копчето Shift Knob Со СТП Кожа го Подигнете

За Форд Фокус 2 MKII 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Стил, 5 брзини мануелен Менувач се Држи копчето

DEN 622.00
DEN 1151.52
 

Тековен
Количина на стоки


Висок Квалитет На Автомобил Опрема Се Држи Копчето Shift Knob Со Кожа Го Подигнете
Одговара За Форд Фокус 2 MKII 2005 2006 2007 2007 2008 2009 2010 2011
Информации За Производот
Прирачник МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Подигање на Менувачот тип : 5 брзини мануелен Состојба : 100% нови резервни производ Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и ABS пластика Боја : Црна Вклучени се : Промена Knob x 1 Потврдија : ПОНИ Гаранција : 12 Месеци
Вистински Фотографии :
Пони Потврдија :
Моделите се достапни во DFLA се како следното : 1 За "ФОЛКСВАГЕН" модели , имаме за бора mk4, поло, passat Б5, passat b6, passat B7, Голф 5&Голф 6, MK5&MK6, Touran или Caddy, T5 Транспортерот, Tiguan. 2 За Ауди модели, A3, A4 B6, A4 B8, C5 A6 се достапни. 3 За BMW модели, E39, E90, E60, E97, E81 се достапни. 4 За Бенц модели, W202, W203, W123 се достапни. 5 За "Шкода" модели, Octivia јас, Octivia II, Fabia јас, Fabia II и Врвен се достапни. 6 За Peugeot модели, 307, 405, 206 се достапни. 7 за "Рено" Модели, Cilo, Kangoo, Сценско, Megane се достапни. 8 Нови производи се нудат секој месец и moudling услуга е секогаш на располагање.
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Бренд Име:
DFLA
Име На Модел:
4M51-A045B79
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2010 година 2011 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.23kg
Материјал Тип:
ABS + СТП Кожа
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
24cm
Објектот Должина:
14cm

Најдобри понуди