Цвет Со Кристал Големина НАС 4-12 Zapatos Де Baile Латино Пета Висина 7cm Професионални Сатен латинска Танц Чевли Жените NL113

Цвет Со Кристал Големина НАС 4-12 Zapatos Де Baile Латино Пета Висина 7cm Професионални Сатен латинска Танц

DEN 1818.00
DEN 3305.28
 

Тековен
Количина на стоки

Цвет Со Кристал Големина НАС 4-12 Zapatos Де Baile Латино Пета Висина 7cm Професионални Сатен латинска Танц Чевли Жените NL113 Боја : Цвет Материјал : сатен+кристал Пета : 1995# 7cm пета на сликата. ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме. Големина : US4-12 жените големина
ПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!
Вистински Чевли е ист како на сликата како што е подолу :

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Број На Модел На:
NL113
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Латекс
латински чевли во боја:
Цвет
фудбалскиот пета чевли:
1995# 7cm
outsole:
кожа единствена
Пол:
жените латинска танц чевли
квалитет:
Професионални
Пети:
отворете пети
Горниот Материјал:
Сатенски+Кристал
Име:
жените латинска танц чевли

Најдобри понуди