beler Нови 4pcs Пластични Пак Сигналот Индикатор за Светло во Поклопец на Леќите одговара за Харли Дуна Софтејл Спортските 1200 883 Fatboy Ноќниот Воз

beler Нови 4pcs Пластични Пак Сигналот Индикатор за Светло во Поклопец на Леќите одговара за Харли Дуна Софтејл

DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки

4pcs Пак Сигналот Индикатор за Светло во Поклопец на Леќите одговара за Харли Дуна Софтејл Спортските 1200 883 Fatboy
Состојба : 100% нови Боја : Чад Материјал : Пластични Внатрешен Дијаметар : 5cm Надворешниот Дијаметар : 5.95 cm Поставеност на Возило : пред & позади Објектот се вклучени :
4 x пак единствена светлина поклопец на леќите на Компатибилен Со :
Одговара за 2001-2015 модели со куршум пак сигнали во редовна, палачинка или двојка стилови (освен VRSC и модели се опремени со задна црвена леќа stop/сврти/опашка сигнали).
Одговара за Харли-Дејвидсон Дуна 2001-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Софтејл 2000-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Спортските 1200 2002-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Спортските 883 2002-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Електра Глајд 2004-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Fatboy 2002-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Fatboy Lo 2010-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Наследство Софтејл 2006
Одговара за Харли-Дејвидсон Наследство Спрингер 2002-2003
Одговара за Харли-Дејвидсон Ноќниот Воз 2002-2009
Одговара за Харли-Дејвидсон Роуд Глајд 2004-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Роуд Кинг 2004-2014
Одговара за Харли-Дејвидсон Рокер 2008-2009
Одговара за Харли-Дејвидсон Рокер C 2008-2011
Одговара за Харли-Дејвидсон Седумдесет и Две 2012-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Софтејл Спрингер 2002-2009
Одговара за Харли-Дејвидсон Стрит Глајд 2006-2015
Одговара за Харли-Дејвидсон Три Планирам 2010-2015
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Водоотпорен и водоотпорна загарантирана.
2) Лесно се инсталира без инструкции.

Други карактеристики

Бренд Име:
beler
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
5.95cm
Објектот Ширина:
5.95cm
Објектот Тежина:
0.074kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
чад
одговара 1:
за Харли-Дејвидсон Дуна 2001 2002 2003 2004 2004 2005 2006-2015
Се вклопат 2:
за Харли-Дејвидсон Ноќниот Воз 2002 година 2009
Одговара 3:
за Харли-Дејвидсон Спортските 1200 2002 2003 2004 2005 2006 2007-2015
Одговара 4:
за Харли-Дејвидсон Спортските 883 2002 2003 2004 2005 2006 2007-2015
Одговара 5:
за Харли-Дејвидсон Електра Глајд 2004 2005 2006 2007 2008 2009-2015
Одговара 6:
за Харли-Дејвидсон Fatboy 2002 2003 2004 2004 2005 2006-2015
Одговара 7:
за Харли-Дејвидсон Fatboy Lo 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Одговара 8:
за Харли-Дејвидсон Наследство Софтејл 2006
Одговара 9:
за Харли-Дејвидсон Наследство Спрингер 2002-2003

Најдобри понуди