Моден Жените Fascinator Cambric Headdress Гроздобер Дама Коктел Шапка Француски Було Свадба Партија Свадба Коса Accessorie Нови

Моден Жените Fascinator Cambric Headdress Гроздобер Дама Коктел Шапка Француски Було Свадба Партија Свадба

DEN 255.00
DEN 397.92
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Моден Жените Fascinator Cambric Headdress Гроздобер Дама Коктел Шапка Француски Було Свадба Партија Свадба Коса Accessorie H9
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Материјал : Cambric
Димензии : Дијаметар : 20cm,Должина : 21cm,Ширина : 7cm
Погоден за Коктел, Забава, Свадба и сл.2 cm разликува поради прирачник за мерење . Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
1 x Fascinator
1 x Главата обрачот
1 x Коса клип
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. да 18 : 00часот. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме овозможи 0.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
114542
Тип:
Hairbands
Тип На Објект:
Headwear

Најдобри понуди