Спалната Соба Таванот Светло Сина Цвет Природни Школка Покрие Метално Тело Површината Монтира На Таванот Светилка

Спалната Соба Таванот Светло Сина Цвет Природни Школка Покрие Метално Тело Површината Монтира На Таванот Светилка

DEN 4800.00
DEN 6000.00
 

Тековен
Количина на стоки

Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика :
1. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Ако постојат irremediable дефекти со уреди, можете да ги врати назад кон нас на поправка или замена под нашите дванаесет месеци гаранција. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT. Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме консултирајте се со вашиот обичај во детали пред да направите нарачка. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција и се враќа политика Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO).
Пакување&Испорака
1.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот).

Други карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
1-3square метри
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Средоземното Море
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
спалната соба таванот светилка
База Тип:
E27
Број На Модел На:
01
Примена:
Кревет Во Соба
Материјал:
Школка
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Бренд Име:
MUCHTING
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Техника:
Рачно изработени

Најдобри понуди