3 Компјутери/Многу За Xiaomi Mi А1 / 5X MiA1 Mi5X 5.5 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата

3 Компјутери/Многу За Xiaomi Mi А1 / 5X MiA1 Mi5X 5.5 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир

DEN 71.52
 

Тековен
Количина на стоки


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
3 Компјутери/Многу За Xiaomi Mi А1 / 5 X Mi A1 Mi5 X 5.5" HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата
Топло потсетување : Ако купувате 2 многу, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Компатибилен Модел : * * * За Xiaomi Mi 5 X / А1 5.5" Пакет се Вклучени : 3 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 3 x на Влакна Текстил

Други карактеристики

Материјал:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5X
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Тенок, Перат
Тип:
Заштитна Guard Shield Маска
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Количина:
3 еез
Материјал:
домашно милениче
Компатибилен Модел 1:
За Xiaomi Mi 5X Mi5X M5X 5.5 Инчен
Компатибилен Модел 2:
За Xiaomi Mi А1 MiA1 MA1 5.5 Инчен

Најдобри понуди