Креативни Кујна Понуда француски Ѕид Decal Бон Appétit Винил Оркестарот Налепница за Resturant трпезарија

Креативни Кујна Понуда француски Ѕид Decal Бон Appétit Винил Оркестарот Налепница за Resturant трпезарија

DEN 170.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


ПРЕПОРАЧЛИВО
Ве молиме запомнете дека ефектот сликата е само за референца, и бидете сигурни дека за да се провери ѕидот налепница големина внимателно пред ставање на ред.
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината.
Поради различната резолуција на секој компјутерски екран, боја разлика често се случува. Ви благодариме за разбирањето!

Други карактеристики

боја:
Црна, Сива, Црвена, Бела, Кафе, Браун
Големина:
26x42cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
my858
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Винил
Услуга Живот:
10 години важи за внатрешна
Функција:
еколошки / водоотпорен / fadeless
Функција:
кујна / Ресторан / стакло на прозорецот
Техника:
Резба Исклучителна

Најдобри понуди