Прилагодливи Десно лево Еден Guard Рамо се Подготвуваат за Поддршка на Рака Подлога Салата Спортски Повреда, Артритис, Болка Завој Заврши Појас Бенд

Прилагодливи Десно лево Еден Guard Рамо се Подготвуваат за Поддршка на Рака Подлога Салата Спортски Повреда,

DEN 403.00
DEN 732.96
 

Тековен
Количина на стоки

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА : 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO) 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ЗА ИСПОРАКА : 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Во ВРСКА со ПОВРАТНИТЕ информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Материјал:
70% најлон 30% еластичен сунѓерот
Број На Модел На:
YD338
Бренд Име:
ZMHTDREAMHUNTER
Возраст:
Возрасни
боја:
црна назад поддршка
Големина:
десно и лево назад подготвуваат корекција на држење на телото

Најдобри понуди