Децата Лето Печати Punisher Черепот Кул Т-Маица Деца Бебе Секојдневен Облека Момчиња Девојчиња Кратко Sleeve Битник Блузи Tees,HKP5022

Децата Лето Печати Punisher Черепот Кул Т-Маица Деца Бебе Секојдневен Облека Момчиња Девојчиња Кратко Sleeve

DEN 536.64
 

Тековен
Количина на стоки

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Во случај на национално или одложување, ќе биде подолг од 60 дена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Ние препорачуваме да изберете International Express, вклучувајќи EMS/DHL/UPS-от ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив, но на превозот надомест ќе се наплаќа
Ако не прими стоката во 50 дена ( 10% стапка на Русија и Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте не и побарајте време се прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде пошти должност, ниту Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации . Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние нудиме бесплатен превозот во светот со Кина Пост Воздух Mail , просечно време на испорака е од 15 B30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25 W45 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Ви благодариме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Превозот е голема главоболка за двете купувачот и продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
Alipay, Запад Унија, TT. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако дојде од Русија или Бразил, тоа ќе бара повеќе трпение да чекаат за пратката.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Број На Модел На:
HKP5022
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
ЏЕРИ И JEMMY
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди