Најновите Diy 3d Дијамант Сликарство Игли за Плетење Поставите Везови Занаети Мозаици Новина Дома Декор Мачки и тигри

Најновите Diy 3d Дијамант Сликарство Игли за Плетење Поставите Везови Занаети Мозаици Новина Дома Декор Мачки

DEN 249.00
DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки

Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4. Ве молиме не двоумете се да уживате во чувството на целото семејство diy тоа togethger . ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на производи може да добијат отштета за време на испорака време. Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти. За малку вежба : 100% Круг Вежба, 26 сечење на површината и 18 сечење на површината, високо-три-димензионален ефект. Кликнете на сликата ви се допаѓа . Предмети : 1. Можете да изберете еден стил ви се допаѓа . Ајде да го реши проблемот со вас .
Дијамант слика : 3-Слободен колекции
Следниве се бесплатни, како ќе се отстрани грижи . така што голема големина ќе биде подобар ефект.
Кликнете на за да внесете предмет за производот
artoon
Овошје Слика Цвет
Ве молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 1-2 cm грешка). П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена ."
П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант .(исто како ќе го изберете)
2.
за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (1-2 cm). П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно. ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува.

Други карактеристики

Големина:
20X25CM Round, 25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X50CM Round, 50X65CM Round, 60X75CM Round, 70X90cm Round, 20X25CM Square, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X50CM Square, 50X65CM Square, 60X75CM Square, 70x90cm Square
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
хотели,канцеларии,сали за состаноци,Семејство
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
DIY целосна дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Тема:
прозорецот цвет
Тип:
целосна дијамант Везови
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Користење на:
нова година на подарок,ѕид налепници&оркестарот
Дијамант Тип:
Рубикова полн Круг ,квадрат Дијамант

Најдобри понуди