2018 Нов Летен Фустан на Жените Глуждот-Должина на Црна Chiffon Комбинација Шпагети Рака Макси Долго Sequined Фустан Сплит Партија Фустани

2018 Нов Летен Фустан на Жените Глуждот-Должина на Црна Chiffon Комбинација Шпагети Рака Макси Долго Sequined

DEN 732.00
DEN 796.32
 

Тековен
Количина на стоки


2017 Нов Летен Фустан на Жените Кат-Должина на Црна Chiffon Комбинација Шпагети Рака Макси Долго Sequined Фустан Сплит Партија Фустани
Читање внимателно пред купување :
1. Pls се обрне внимание на големината, ние мерење на облека големина од нашата страна, грешка е околу 2-3cm(1cm=0.39 инчен).
Евра големина секогаш поголем од Азија големина, ако не, осигурете се дека две големини, pls обидете се да се избере поголем.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
CFYH
Материјал:
Lanon,Chiffon
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Sequined
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Плоштад Јака
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
CYSA1824
Пол:
Жените
боја:
Црна
Големина:
S,M,L,XL

Најдобри понуди