За Huawei Y7 / Y3 2017 / Y5 2017 / Y6 2017 Случај 3D Симпатична Мачка Кеси Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За Huawei Y7 Y 7 / Y3 2017 Случаи

За Huawei Y7 / Y3 2017 / Y5 2017 / Y6 2017 Случај 3D Симпатична Мачка Кеси Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец

DEN 73.00
DEN 109.44
 

Тековен
Количина на стоки

Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. Модел На Телефон : Телефон Случај За Huawei Y7 / За Huawei Y3 2017 / За Huawei Y5 2017 / За Huawei Y6 2017 Случај Покрие Силикони 2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Искусни КК постапка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Функција : Бела Мачка + Тигар Леопард Животинско Цвет Шема + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен 4. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
За Huawei Y7 / Y3 2017 / Y5 2017 / Y6 2017 Случај 3 D Симпатична Мачка Кеси Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За Huawei Y7 Y 7 / Y3 2017 Случаи
1. Квалитет на производи со најниската можна цена. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.

Други карактеристики

Материјал:
За Huawei Y7, За Huawei Y3 2017, За Huawei Y5 2017, За Huawei Y6 2017
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Цвеќиња,Егзотични,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Животински
Големина:
For Huawei Y Series
Карактеристики:
Цвет 3D Олеснување Мека TPU Силикони Ултра Тенок
Материјал:
Ултра Тенок Меки Силиконски TPU
дизајн:
3D Слика Ткаеше Симпатична Мачка на Животните
квалитет:
100% сосема нов и висок квалитет
Услуга:
Најдобра услуга за да служат
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи & Задниот Поклопец & Fundas & Coque & Capa
боја:
29 Модели Насликани Бои за Избор
компатибилни модели 1:
за Huawei Y7
компатибилни модели 2:
За Huawei Y3 2017
компатибилни модели 3:
За Huawei Y5 2017
Компатибилни модели 4:
за Huawei Y6 2017

Најдобри понуди