Микс Еднорог Licorne Шема Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 40pcs 30x18mm MT2025

Микс Еднорог Licorne Шема Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 40pcs 30x18mm MT2025

DEN 196.00
DEN 205.92
 

Тековен
Количина на стоки

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union).
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
MT2025
Имајте на ум.4 mm или 1mm = 0.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ви благодариме!
.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 40 на овој објект во листата цена
Дел Бр. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.3 mm
конверзија : 1 инч = 25.
Производ Детали
Микс Еднорог Licorne Шема Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 40pcs 30x18mm MT2025
0
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 18x30mm
Дупка големина : 2.
Превозот
3).
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
MT2025
Објектот Тежина:
0.6g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Beeroom
Надворешниот Дијаметар:
18mm
боја:
микс
Големина:
18x30mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Мечка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
еднорог
is_customized:
Yes

Најдобри понуди