24Pcs Бонбони Лажни Ноктите Светло Кафеава Акрилик Лажни Нокти Целосна Помине Помине Уметност Нокти Алатки трговија на Големо Производ P57S

24Pcs Бонбони Лажни Ноктите Светло Кафеава Акрилик Лажни Нокти Целосна Помине Помине Уметност Нокти Алатки

DEN 40.00
DEN 61.44
 

Тековен
Количина на стоки

24 Pcs Бонбони Лажни Ноктите Светло Кафеава Акрилик Лажни Нокти Целосна Помине Помине Уметност Нокти Алатки трговија на Големо Производ P57 S
Производ Детали :
Пакетот вклучува : 1sheet ( 24pcs) ноктите
Моден нов дизајн мат лажни нокти, погодна за девојки, жени, студенти, ОЛ. Лесно да се DIY и носат.
Answer : ___________________________ Note : пакет само вклучувајќи ноктите, БЕЗ ЛЕПАК ВНАТРЕ.
ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Други карактеристики

Бренд Име:
QPKUO
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Нокти Алатки
Големина:
Flat False Nails
Количина:
24pcs ноктите
Должина На Ноктите:
11.3 мм-18mm
Ноктите Ширина:
7mm-14mm
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Најдобри понуди