Висок Квалитет на Белата Зајакот Крзно Keyring Куче Дизајн Крзно Keychain Крзно Бренд Торба Шарм Keychain Крзно Клучните прстени Bowknot pompons

Висок Квалитет на Белата Зајакот Крзно Keyring Куче Дизајн Крзно Keychain Крзно Бренд Торба Шарм Keychain Крзно

DEN 139.00
DEN 184.80
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Флеш Светла Шармантна МИНИ Подарок Копче Синџири
Креативни Слатко и Убаво
Може Да Го Замени Pendant
Боја : Шарени
Димензии : 12cm
тежина : 10g
Ве Молиме Да Ми Кажете Каква Боја Сакате
Поради скршен кожата, бојата ќе биде малку поинаков

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Сребро,Имитација Родиум Позлатен
Материјал:
зајакот крзно
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
A88
Бренд Име:
Fuyier
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Железо
боја:
Бела
Големина:
About 12cm
Обликот:
Мулти-копче за функција синџир Торба Синџир Автомобил Синџир
Карактеристики:
Европа и сад
Продажба Точка :
Прекрасна мал подарок
Употреба:
Клучни Синџир Торба Синџир Автомобил Синџир
Испорака:
брзо
Пакување:
Меур Торба Kraft Хартија, Пликови

Најдобри понуди