Fuchsia Капка Rhinestones A3230 Шиење Кристал Rhinestones Flatback Да Се Шие На Камења Рамен Грб Монистра За Облека Занает Декорации

Fuchsia Капка Rhinestones A3230 Шиење Кристал Rhinestones Flatback Да Се Шие На Камења Рамен Грб Монистра За

DEN 440.00
DEN 523.68
 

Тековен
Количина на стоки

Нашиот квалитет во вредност од цената. Нормално, ние ќе напишам ниска цена на пратката за царината, Ако цел е голем, ве молиме да понуди пониски вредност, се надеваме дека нема probelm со вашиот царински. Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние прифаќаме alipay тука. Ние само што нудат врвен квалитет тука. Повеќето од Објектот превозот од Aliexpress Стандард Превозот, дел на цел износ од помалку од $5 цена, ние ќе го избере од Економски Превозот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.02 /торба -23.62 /торба -14. Ве молам оставете ме порака , ние ќе испорака на пратката преку брза испорака. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Кога цел износ е поголем од $200 , за некои земји, Обично, ние ќе го избере DHL / UPS / Федекс/ ТНТ / SPSR/ RETS-ЕКСПРЕС/CDEK брза испорака, како што се Russion, Полска, Украина,Италија,Шпанија, сад и така натаму. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање.Ви благодариме!.55 /торба

Боја : Fuchsia
Пакување : 7x12mm-48pcs / 11x18mm-36pcs / 13x22mm-18pcs / 17x28mm-12pcs
Облик : Круша
Материјал : Кристално Стакло
Кул сите мазна, светла, не чипови и гребнатини. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-4 дена испрати.
Кога купувачите ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние, исто така, поддршка , Western Union, T/T, ве Молиме контактирајте со нас. Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката.

Други карактеристики

Големина:
7x12mm 48pcs, 11x18mm 36pcs, 13x22mm 18pcs, 17x28mm 12pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
nuoyimeier
Техника:
Шие-На
Обликот:
DR
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
3230 rhinestones
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Тип На Производ:
Rhinestones
боја:
Fuchsia
Димензии:
7x12mm 11x18mm 13x22mm 17x28mm
Употреба:
Шиење Кристално за Свадба се Облекуваат
одделение:
Кристал Шие AAAA Кристал камења
шие:
Шие Rhinestones За Облека да се Шие на монистра
Обликот:
Teardrop Капка Вода Круша Форма
Уметноста објект:
Уметности И Занаети За Шиење
камен форма:
кристал пад
кристал кристално:
облека за шиење ткаенина

Најдобри понуди