Мистик Циркон 925 Фунта Сребрен Накит плоштадот Обетки За Жените Бесплатен превозот

Мистик Циркон 925 Фунта Сребрен Накит плоштадот Обетки За Жените Бесплатен превозот

DEN 410.00
DEN 672.00
 

Тековен
Количина на стоки


Во вашата услуга!
Објект :
Мистик Море-сина Циркон 925 Фунта Сребрен Накит плоштадот Обетки За Жените Бесплатен превозот
Материјал : Висок квалитет на цирконот Сребро.
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Да се навратам

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Aisure
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
E0081-1
Главниот Камен:
Море-сина
Место на Потекло:
Кина
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925

Најдобри понуди