Персонализација на професионални јапонија 440c Ретро феникс 6 инчен коса ножици поставите чистење, берберот сечење shears фризерски ножици

Персонализација на професионални јапонија 440c Ретро феникс 6 инчен коса ножици поставите чистење, берберот

DEN 887.00
DEN 933.60
 

Тековен
Количина на стоки


Професионални Прилагодите ножици
Ние може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .
ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме
Персонализација на професионални Јапонија 440c 9cr13 челик Ретро феникс 6 инчен коса ножици чистење сочинуваат берберот алатки коса clipper makas сечење режа shears фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : сечење режа / чистење режа Големина : 6.0 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25 % се Прилагодите на логото/име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Други карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
32
вкупна должина:
И 17,5 см
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Тип:
Чистење Ножици
Бренд Име:
оган змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
Број На Модел На:
F-S281
Тврдост:
62HRC
Чистење го оценувате:
25%
Персонализација на логото/име:
Yes (Слободни)
Ласерски издлаби зборови:
Yes (Слободни)

Најдобри понуди