beibehang Дома Декоративни Mural Обичај HD Позадини Шума Паун Масла Дневна Соба ТВ Ѕидови мурали 3d позадина фото

beibehang Дома Декоративни Mural Обичај HD Позадини Шума Паун Масла Дневна Соба ТВ Ѕидови мурали 3d позадина

DEN 730.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки

Четка на лепило на грбот на секоја позадина панел и марк цел на нив." Што е прикажано на сликата : 1 . Ако не ни обезбеди со вашите податоци во рок од 24 часа од сопствени големина, ние ќе се прилагодите на mural позадина според следнава стандардна големина. 2 S quare метри = 2 парчиња. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на "обврската да се обезбеди плаќање на обработка.Кога ќе го залепите на втората панел, да се биде внимателен за да одговара на позадината дефиниција. Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е широк = ?М 、висока = ?м јас ќе го следат вашиот производство скала не грижете
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft
Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft
Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft
Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft
Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft
Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft
Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft
Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft
Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft
Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft
Количина : 11 s quare метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft
Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 13 s quare метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft
Количина : 14 s quare метар = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft
Количина : 15 s quare метар = 500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft
Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Како да се купи : Изберете ја вашата сопствена големина (кликнете +) на соодветната количина. Ова не е целосна позадина. Следниве се исти како оние, ве Молиме следете ги следниве пресметка метод : На пример, вашиот кат ширина од 2. Бидејќи јачината на звукот е многу мал следниве се исти како и оние во answer : ___________________________ note : Ова е прилагодено фреско позадина. Кога ќе се пресметување, додадете дополнителна 0. Откако ќе се добие големината на вашиот потврда, ние обично брод во рок од 3 дена.Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак. Руски пријатели ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријатели, ве молиме да ги доставите вашите CPF број.

Други карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Најдобри понуди