HUAMAO Романтична Флорални Соба Кат Килими, Америка Земја Стил Флорални Соба патосници,Слатка Зголеми Печати Теписи За Дневна Соба

HUAMAO Романтична Флорални Соба Кат Килими, Америка Земја Стил Флорални Соба патосници,Слатка Зголеми Печати

DEN 3648.00
DEN 4560.00
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Корални руно и полиестер сомот Дното Материјал : заштита на Животната средина ПВЦ дише antiskid гума soled. Спречи лизгава. Bibulous. Дише. Не мора да се грижите за стареење леплива на дното на подот
Обемот на користење : дневна соба, ресторан, спална соба, студија, коридор, предворјето
Карактеристики : тоа е домот тепих релативно прифатлива, релативно висок степен на производи. Да се одразува на различни стилови на модерниот мебел со teapot печати, со цел да се постигне совршениот вкус

Други карактеристики

Големина:
1400mm x 2000mm, 2000MMx 2500MM, 2000mm x 2000mm, 2000mm x 3000mm
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Жакард
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Декоративни,Молитва,Отворено,Хотел,Дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Место:
дневна соба
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
правоаголник
Материјал:
руно ткаенина
дизајн:
Wilton
Техника:
Машина Направени
Начини на Продажба:
1 buc

Најдобри понуди