Есен/Зима Мажите Чевли Мода Ниска Секојдневен Чевли На Мажите Платно Чевли Висок Квалитет Црн Фустан Чевли Мажите Патики Zapatillas Hombre

Есен/Зима Мажите Чевли Мода Ниска Секојдневен Чевли На Мажите Платно Чевли Висок Квалитет Црн Фустан Чевли

DEN 1808.00
DEN 2583.36
 

Тековен
Количина на стоки

На Надувување Перниче е многу мала, така што тоа ќе биде лесно да се помине на царина.Големина : CN Големина 38-45.Поради различни екранот и снимање агол, тоа може да биде малку боја разлика од реалниот. Чевли означи соодветното CN големина или нога должина. Ако имате било каков проблем со вашиот шопинг, pls контактирајте со нас во прв пат пред да ја напуштат повратни информации, ние и ветуваме ние ќе ви даде најдоброто решение.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.
Стр acking процес
Пакет : Со цел целосно да се gurantee дека нашите клиенти можат да се добие чевли во најдобра состојба, ние ги користиме повеќе професионални и скапи пакет-Гумени Кеси.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни информации Драги ценети купувачи се Надевам дека ќе може да се добие задоволни шопинг искуство во нашата продавница.Боја : Сина/Црна/Кафеава
3. Оваа 27 CM не е insole должина или outsole должина, тоа значи нога должина само. Гумени кеси има посилна анти-стрес од кутија за чевли , тоа ќе биде повеќе заштитна да се gurantee на чевли во добра состојба. Ве молиме овозможи 0-2cm грешки поради прирачник за мерење
4. Ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда повратни информации, ние ќе ви даде дополнителна изненадување попуст или подарок за вашата следна цел.

Други карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Светло,Дише,Анти-Мирис,Тешко Носи
Insole Материјал:
Ткаенини
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Сомотски
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
HUANYUE
Број На Модел На:
1694
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Боја:
сино/Црна/Кафеава
Големина:
38/39/40/41/42/43/44/45
Пети Форма:
Круг Пети
Горната Висина:
Ниска
Стил:
тренери тенис zapatillas zapatos влечки mujer hombre
style2:
патики за Пешачење Отворен Повик за Тенис
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима чевли
Пол:
Машки Чевли Ман Обувки
Style4:
Нов Висок Квалитет На Мажите Патики
Style3:
Бизнис Летен Фустан Чевли

Најдобри понуди