9mm Линеарна Водич Mgn9 L= 350mm Линеарна Железнички Начин + Mgn9c Или Mgn9h Долго Линеарна Превоз За Cnc X Y Z Оската

9mm Линеарна Водич Mgn9 L= 350mm Линеарна Железнички Начин + Mgn9c Или Mgn9h Долго Линеарна Превоз За Cnc X

DEN 604.00
DEN 656.16
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
Линеарни Железнички 9mm Линеарна Водич Mgn9 L= 350mm Железнички Начин + Mgn9c Или Mgn9h Долго Превоз За Cnc X Y Z Оската
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Се разгледа на царинската управа, далечински адреса и превозот брзина, ние може да користиме други превозот методи наместо еден ќе видите на цел страница.

Други карактеристики

Водич Должина:
350mm
Бренд Име:
AXK
Водич Ширина или Дијаметар:
9mm
Број На Модел На:
MGN9
Водич Должина:
350mm
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.27kg (0.60lb.)
Пакет Големина:
40cm x 10cm x 10cm (15.74in x 3.94in x 3.94in)

Најдобри понуди