COLORLAND Пелена Торба Ранец СТП Кожа Бебе-Торба Организатор Големи Nappy Кеси Мајка Породилно Кеси Мајка Ранец Бебе Ранец

COLORLAND Пелена Торба Ранец СТП Кожа Бебе-Торба Организатор Големи Nappy Кеси Мајка Породилно Кеси Мајка Ранец

DEN 2015.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Објектот Висина:
35cm
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
17cm
Бренд Име:
БОЈАТА.ЗЕМЈА
Објектот Должина:
27cm
Големина:
(30cm
Стил:
РАНЕЦ
Главен Материјал:
PU
Објектот Тежина:
0.94kg

Најдобри понуди