4mm Инјектирање Банана Приклучок за Да Обвиткан Бакар Електрични Менгеме Алигатор Клип Тест Кабел Води 1M За Тестирање Сонда

4mm Инјектирање Банана Приклучок за Да Обвиткан Бакар Електрични Менгеме Алигатор Клип Тест Кабел Води 1M За

DEN 56.16
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Алигатор Клипови се Целосно изолирани и лесно да се стави во истрагата совети
На сонда совети се стврдне да се обезбеди отпорност на газење врз најчистите преку постојана употреба
Електрични тест води погодни за употреба со multimeters, снабдувањето со електрична енергија и друга електронска опрема
4mm Банана приклучок мали димензии Алигатор
Спецификации :
Боја : Црвена & Црна
Кабел должина : околу 1 милион
Пакување Содржина :
1 x Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел

Други карактеристики

Број На Модел На:
4mm
Бренд Име:
ELECAPITAL

Најдобри понуди