глувчето за поправка на автомобил ѕид налепници за дневна соба дома декорација цртан филм животинско 3d дупка mural уметност винил decals

глувчето за поправка на автомобил ѕид налепници за дневна соба дома декорација цртан филм животинско 3d дупка

DEN 33.00
DEN 47.04
 

Тековен
Количина на стоки


но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.(емс 10 -20 дена)
3. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
превозот терминот s
1.
експрес : 5-10 дена.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.но, не е отворен спор без cotact.
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA3112N-Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
5.5*26.5 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
глувчето за поправка на автомобилот
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
Првата генерација винил намали ѕид налепница

Најдобри понуди