Игра на Престоли Постери Ретро Стил Ѕид Налепници Дома Декорација Kraft Хартија Филм Отпечатоци, Бренд home art MO76

Игра на Престоли Постери Ретро Стил Ѕид Налепници Дома Декорација Kraft Хартија Филм Отпечатоци, Бренд home

DEN 78.00
DEN 120.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на 2017 Продавница!
Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ
1.Материјал : 150 g браун kraft хартија
2.Процес : печатење (не е водоотпорен), Купување на три или повеќе постери, со цевка за да се спречи брчки
3.Shippment : Ако изберете бесплатен превозот, нема следење на информации во вашата земја.
Доколку постои потреба за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта
4.Големина : 16.5inch X11.8inch(42cm X30cm)11.8inch X8.7inch(30cm X21cm).
5.Стил : Гроздобер Стил(brown kraft хартија)
Ве молиме да направите вашата нарачка адреса и примачот име точен, ви Благодариме!

Други карактеристики

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Американски Стил
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
MO76
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Најдобри понуди