5PCS TOP256EN TOP256E TOP256

5PCS TOP256EN TOP256E TOP256

DEN 173.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Среќен шопинг почеток!!!

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TOP256EN
Примена:
компјутер
Бренд Име:
YANXINLIANG
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Најдобри понуди