Новиот Колачиња машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот кујнски прибор

Новиот Колачиња машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични

DEN 5376.00
DEN 6720.00
 

Тековен
Количина на стоки

Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Цвет Облик : Дијаметар : 3.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Материјал : пластика
Боја : случајни боја
Круг Облик : Дијаметар : 4.3 см,висок : 3.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Дрвото Облик : Дијаметар : 6.3 cm,9 cm 10 cm,високи : 3.2 cm
Количина : 6 Pcs(1 сет)
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.5 см
Количина : 6 Pcs(1 сет)
Срце Облик : Дијаметар : 4.85 см,висок : 3.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.3 см, висок : 3.
Превозот
1.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Петокрак Облик : Дијаметар : 3.8 cm,средно : 3.5 см,висок : 3. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.5 cm, високи : 3.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Квадратен Облик : Дијаметар : 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.3 cm, за 6,2 cm, 7. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Луѓето Облик : Дијаметар : 4.
Cookies машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот кујнски прибор
Опис
Пакетот вклучува :
1 сет Cookie Создателот Мувла (како вашиот избор)
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Одлично за торта или колаче одлуки
5/6pcs различни големини во еден сет .
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Материјал:
Пластични
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
1
Сексуално Сугестивна:
No

Најдобри понуди