Мажите Кожени Јакни Мажите Стојат Јака Палта Машки Мотоцикл Кожени Јакни Нова Мода Обичните Тенок Кожна Облека Големина 5XL

Мажите Кожени Јакни Мажите Стојат Јака Палта Машки Мотоцикл Кожени Јакни Нова Мода Обичните Тенок Кожна Облека

DEN 1660.00
DEN 2677.92
 

Тековен
Количина на стоки

детали за производот
Пред купување ве молиме прочитајте
Ако пакетот не пристигне во 6 0 дена. Ние нудиме целосна наплата. Па ве молиме не го отворите спор пред тоа време ако пакетот не пристигнат,било каков проблем што може да се реши заедно Здраво, пријател Добредојдовте во мојата продавница Кога ќе ја прими стоката, доколку не се задоволни, тогаш ве молиме контактирајте ме веднаш да разговараат со нас реши да не му даде негативен фидбек или спор Ако се задоволни, ве молиме дајте ми пет ѕвезди пофалба! Азија димензии се помали од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини.Ве молиме да проверите на нашата мерење информациите подолу пред да ја купите Ние ги користиме Азија големина , околу две големина помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S=Азија L, НИ M=Азија XL, НИ L=Азија XXL. Ако не сте сигурни во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме. постои грешка од 1-3 см Блузи Големина M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL Рамо(cm) 45 46 47 48 49 50 51 Градите Ширина(см) 52 54 56 58 60 62 64 Тело Должина(cm) 64 65 66 67 69 71 72 Ракав Должина(cm) 63 64 65 66 67 68 69

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Бренд Име:
CLASSDIM
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
PU
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Oxford
Број На Модел На:
90
Маскирани:
No

Најдобри понуди