Со Слушалка Кука Алуминиумска Фолија Позлатен TPE Кабел За Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846 LN005866

Со Слушалка Кука Алуминиумска Фолија Позлатен TPE Кабел За Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846 LN005866

DEN 522.24
 

Тековен
Количина на стоки

Било оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика на докази, а потоа обратете ни се во потрага по некои детали.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .
Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел не.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,pls контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Човекот-направени demage не се вклучени.5 Американски Стандард на сите мобилен телефон џек /MP3/MP4/ipad/IPHONE аудио опрема
Она што е во пакет :
Со Слушалка Кука Алуминиумска Фолија Позлатен TPE Кабел За Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846×1
Ние нудиме на светот превозот.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

боја:
сива
Бренд Име:
EachDIY
Големина:
se535 Se846
Број На Модел На:
se215 se315 se425 se535 Se846
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No

Најдобри понуди