8 * 8 во 2 p проводници лепило копчето прекинувачот е топла На силиконски копчето се префрла на допир се префрлите

8 * 8 во 2 p проводници лепило копчето прекинувачот е топла На силиконски копчето се префрла на допир се префрлите

DEN 842.00
DEN 1080.00
 

Тековен
Количина на стоки


8 * 8 во 2 p проводници лепило копчето вклучете се
топла На силиконски копчето се префрла на допир се префрлите 100pcs/многу

Други карактеристики

боја:
100pcs пакет
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
8*8
Гаранција:
5 години
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Карактеристики:
Во 2 p проводници е топло лепило
сертификација:
CCC

Најдобри понуди