beibehang Дома Декоративни Mural Европски Стил Лист Бела Шема Стерео Лале Маслото ТВ Софа во Позадина Ѕид 3d позадина

beibehang Дома Декоративни Mural Европски Стил Лист Бела Шема Стерео Лале Маслото ТВ Софа во Позадина Ѕид 3d

DEN 730.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки

5 метри, должина од 3 метри. И четка лепак на ѕидот на прво место.Користете scraper да се направи рамна позадина. Ќе треба да се купи 7 метри квадратни (7 парчиња). 1 S quare метри = 1pcs. Тоа ќе биде сече многу парчиња, за да одговараат на меѓународни превозот. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Ви благодариме, ве молиме да се разгледа добро : Ние не сме одговорни за било увозни давачки, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна. начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак. Ако не сте добиле нашиот одговор, ве молиме препратете го на 10 .Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите ваши проблеми.Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак. На пример, големина : 3 метри широк, 2.
Производ на логото екранот
. Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да плати данок).04 метри во должина и ширина.е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.9 = 7 метри квадратни." Што е прикажано на сликата : 1 . Ќе треба да се купи 8 квадратни метри кога ќе ги нарачате.Четка на лепило на грбот на секоја позадина панел и марк цел на нив. Откако ќе се добие големината на вашиот потврда, ние обично брод во рок од 3 дена.) Сите e-mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Кога ќе се пресметување, додадете дополнителна 0. 3 S quare метри = 3pcs . Ширина x висина = област = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел.

Други карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Најдобри понуди