5Pair Микс Боја на водена капка Фацетирани Опал камен dangle обетки со висок квалитет камења earring накит за жените

5Pair Микс Боја на водена капка Фацетирани Опал камен dangle обетки со висок квалитет камења earring накит

DEN 1135.00
DEN 1247.52
 

Тековен
Количина на стоки

1.Име>> : Earring 2. Големина>> : 62 мм во должина 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Природен Камен , Метал 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешавина Боја) 6.Единица Количина>> : 5 Пар/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
is_customized:
Yes

Најдобри понуди