LUXUSTEEL Нерѓосувачки Челик Срце Облик Стетоскоп Pendant Ѓердан За Лекар/медицинска Сестра/Медицински Студент Накит за Подарок Dropshipping

LUXUSTEEL Нерѓосувачки Челик Срце Облик Стетоскоп Pendant Ѓердан За Лекар/медицинска Сестра/Медицински Студент

DEN 168.00
DEN 210.24
 

Тековен
Количина на стоки


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
36*21mm
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Функција:
како Слика
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Боја :
Злато/Сребрена Боја
Пакет :
Opp вреќа,Пена, хартија,Картон
Occassion :
Свадба ,Забава,Подароци .Секојдневно носење.
Стил:
ѓердан ѓердан
Style1:
ѓердан pendant
Style2:
жените ѓердан

Најдобри понуди