Летање Surf Горење Handpainted Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Четка Слика За Дневна Соба Дома Декор

Летање Surf Горење Handpainted Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Четка Слика За Дневна Соба Дома

DEN 2376.00
DEN 4320.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако ви треба рамка, ве молиме контактирајте ме.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување на Нашите servises & Превозот :
1. Внатрешноста frameand превозот цена е околу $30-$100.
Ние брод на слика преку e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail .Маркетинг во Маслото Повеќе од 20 Години ,
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.добредојдовте на yuandian маслото Почитувани купувачи, Добредојдовте во мојата продавница !! Многу среќен што ќе го избра нашите производи, како и во продавницата.Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.Ви благодариме ! НАПОМЕНА : БЕЗ РАМКА САМО ПЛАТНО
информација за производот : БЕЗ РАМКА
Летање Surf Горење Handpainted Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Четка Слика За Дневна Соба Дома Декор
маслото детали Без рамка,само платно .Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.
Ве молиме да бидете трпеливи за пристигнување ,ви Благодариме !
Напомена : Увозни давачки ,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање. слика чекор
5.Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.Се надевам дека ќе имате среќен шопинг време! Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Ако може да се Pls отворени сите ѕвезди ,ви благодарам многу !!. maerial детали 100% рака-насликани висок квалитет акрилик слики со професионален уметник на платно
4.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
50x50cm, 60x60cm, 70x70cm, 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm
Материјал:
Платно
Бренд Име:
YD
Тип:
Масла
Предмети:
Апстракт
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
YuanDian Маслени
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка:
No
оригиналниот:
NO
Техника:
100% Handpainted
100% Handpainted:
под piiture
Трговија на големо:
Поддршка
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било големини на
ОЕМ:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина
боја:
сликата покажува
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди