Кинески класичната прашина Ѕид светла ресторан студија дневна соба коридори Личност е мала и прекрасна FG795 LU1018

Кинески класичната прашина Ѕид светла ресторан студија дневна соба коридори Личност е мала и прекрасна FG795

DEN 6192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : смола
[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)
[Главната технологија] : страна резба
[За] : дневна соба, ресторан, студија, aisle и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Материјал:
Смола
Боја На Каросеријата:
Розова,Зелена,Бела
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
1
Осветлување Област:
10-15square метри
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
2
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди