Памук влечки женски зимски љубителите на слатки цртан филм панда затворен antiskid меки влечки за мажите и жените дома

Памук влечки женски зимски љубителите на слатки цртан филм панда затворен antiskid меки влечки за мажите и

DEN 305.00
DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Пластични
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Основни
Бренд Име:
KNCOKAR
Применливи место:
Внатрешна
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Моден Елемент:
Faux Крзно
Чевли Ширина:
Широк(C,D,W)
Процесот:
Шиење
Декорација:
Appliques
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди