Allenjoy позадина за фото студио Божиќ цртан филм джинджифилово куќа мечка bokeh позадина фотографски печатени photocall

Allenjoy позадина за фото студио Божиќ цртан филм джинджифилово куќа мечка bokeh позадина фотографски печатени

DEN 783.00
DEN 1151.52
 

Тековен
Количина на стоки

Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.Пад на превозот 6.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
MMSJW-00010
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.

Најдобри понуди