Pudcoco Бебе Шампон Капа Деца Цртан Филм Шампон Бања За Капење Туш Капа Миење На Косата Shield Мека Безбедност Туш Када Материјали

Pudcoco Бебе Шампон Капа Деца Цртан Филм Шампон Бања За Капење Туш Капа Миење На Косата Shield Мека Безбедност

DEN 20.00
DEN 24.48
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас за да добиете RMA број и враќање адреса пред да го испратите објектот назад.
Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се пре-овластен.
Предмети ќе бидат испратени од Кина . Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет ! Материјал : Пластични Боја : Розова,Жолта,Зелена Стил : Мода,Секојдневен,Симпатична Големина : 34-50cm/13. Испорака време може да се разликува поради различни земји, државни празници, царинските прашања, логистичка договори, итн. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. клиенти сите се наши пријатели.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Превозот Време / Време За Испорака
Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 9 работен ден по уплатата примена. Тоа ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Вашето разбирање ќе биде многу ценет.7"(прилагодливи) Она што Ќе Добиете за : 1 x Капење Туш Капа Не е 2-3% разлика според упатство за мерење. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Обично, тоа трае 20-45 дена, Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 25 дена, Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од 45 работни дена. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Замена/Размена
Ние целосно гаранција на нашите објекти. Преглед :
РОК И УСЛОВИ
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.

Други карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Бренд Име:
pudcoco
Големина:
Resizable
Шаблон Тип:
Животните
Материјал Тип:
Пластични
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
види детали
Возраст Опсег:
< 3 години

Најдобри понуди