Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,занаети,кралот 1025

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,занаети,кралот

DEN 1590.00
DEN 2890.56
 

Тековен
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Embroider игла *2. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.голема цел ,голем попуст. Embroider теми *доволно. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Други карактеристики

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Најдобри понуди