38meters се Тркалаат сигурносен Појас Webbing Безбедност Рака ЦРНА Боја 4.8 см Широк 5 Барови

38meters се Тркалаат сигурносен Појас Webbing Безбедност Рака ЦРНА Боја 4.8 см Широк 5 Барови

DEN 2351.52
 

Тековен
Количина на стоки


Овој оглас е за КВАЛИТЕТ сигурносен ПОЈАС WEBBING!
На оваа аукција е за НОВ безбедносен Ремен Webbing 38 метар во ЦРНА БОЈА
Бренд New38 метри ( тркалаат 2 инчи (48mm) ширина. 5 БАРОВИ 1.1 mm трик
ИСТО Е И СИГУРНОСЕН ПОЈАС ЗА НА РАКА ВО АВТОМОБИЛ ,
Опис Полиестер сигурносен Појас Webbing е многу евтини webbing кои можат да се користат во местото на поскапи премиум webbing. Со 6.000 членови на lb пауза сила, тоа е издржлива, тешки веб УВ Resistantthat може да се справи со многу тешки апликации како што се ratchet ремени. исто така, имам една боја сигурносен појас ремени како слика , можете да изберете оние бои , pls додадете информации во paypal apyment кога цел друг бои, со цел

Други карактеристики

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Специјални Функции:
seatbelt рака
Име На Модел:
црна боја
Објектот Ширина:
4.8cm
Материјал Тип:
Полиестер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
38m
Бренд Име:
BWGuard
Објектот Тежина:
1.98kg

Најдобри понуди