ENTEMPLE 3.7 V 18650 Полначот Li-ion Батерија 4.2 V Четири Слот за Линија за Полнење Целосно Исклучување од Фабриката Fashlight Држачи за батерии

ENTEMPLE 3.7 V 18650 Полначот Li-ion Батерија 4.2 V Четири Слот за Линија за Полнење Целосно Исклучување од

DEN 227.00
DEN 283.20
 

Тековен
Количина на стоки

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Излез : DC4.

Други карактеристики

Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
EN4
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
Entemple
Батеријата Број:
4
екран:
No
Пакет:
No

Најдобри понуди