Kawa Риболов Ролна Рокер Knob, Од Легиран Alluminum, Риболов Ролна Додаток, Риболов Ролна Се Справи Со Knob, Виножито Боја

Kawa Риболов Ролна Рокер Knob, Од Легиран Alluminum, Риболов Ролна Додаток, Риболов Ролна Се Справи Со Knob,

DEN 1104.00
 

Тековен
Количина на стоки

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор. Главен Материјал : Алуминиум Alluminum
2. Услуга време : 8 : 20. Дијаметар Големина : 15mm
4. П : Може ли да ве прашам за други прашања? A : Да, ние сме дозволено да се одговори на сите прашања на клиентите може да се и ќе бидат среќни да одговорите во рамките на нашето знаење. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи.

Други карактеристики

Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
kawa
Риболов Ленти Тип:
Екипа На Тапан Тркала

Најдобри понуди