Lot10pcs 14g~1.6 mm Тело Пирсинг Jewerly Брадавица Shield Прстен Бар Barbells Тело Пирсинг НОВИ Изберете стилови

Lot10pcs 14g~1.6 mm Тело Пирсинг Jewerly Брадавица Shield Прстен Бар Barbells Тело Пирсинг НОВИ Изберете стилови

DEN 684.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!.
Сите Плаќање ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по Аукција во близина.
Ние брод на сите стоки во рок од 24 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Топла Продаде популарни ЕМО Панк Брадавица Пирсинг Бар
Брадавица Shiled Уво Пирсинг На Тело Пирсинг
Бар Мерач : 14g~1.
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
Светот
15-25days
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 15 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 25 дена да пристигнат.6 mm
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Бар
Ве молиме да ги проверите големините фотографии покажуваат,ви благодариме
Ќе добиете 10pcs/Многу,ве молиме изберете стилови
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Тоа најмногу се должи на поштата.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $200.
Плаќање :
Ние го прифаќаме и Плачеше Картичка
Мулти-предмети наредби ве молиме распрашајте се за комбинирана фактура откако ќе заврши шопинг.00 , ние ќе брод вашата точка од EMS, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4 - 8 дена да пристигне, (ЕМС може да биде на располагање за оваа земји : Австралија, Белгија, Канада, Данска, Франција, Финска, Германија, Ирска, Италија, Нов Зеланд, Норвешка, Шпанија, Шведска, Швајцарија, САД, велика БРИТАНИЈА).
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Заби, Черепот На Главата, Розова Боја, Сина Цвет, Меша
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
AJ003
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди