15 Парчиња Дрво Awl Восок Напрсток Игла Режа Шиење Кожа Занает Алатки за Полнење Leathercraft Додатоци За Прилагодување на RX0067

15 Парчиња Дрво Awl Восок Напрсток Игла Режа Шиење Кожа Занает Алатки за Полнење Leathercraft Додатоци За Прилагодување

DEN 496.00
DEN 902.40
 

Тековен
Количина на стоки


15 Парчиња Дрво Awl Восок Напрсток Игла Режа Шиење Кожа Занает Алатки за Полнење Leathercraft Додатоци За Прилагодување на RX0067
Бренд Име QJH
Тип Алатка Поставува
Користете кожа
Материјал Нерѓосувачки Челик
Модел RX06701
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!

Други карактеристики

Употреба:
Вез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QJH
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
кожа
Модел :
RX107

Најдобри понуди