Bonsny Изјава Синџир Глеѓ Прилагодување на Машина за Шиење Ножици Владетел облека да застане Ѓердан Приврзоци Мода Накит За Жените

Bonsny Изјава Синџир Глеѓ Прилагодување на Машина за Шиење Ножици Владетел облека да застане Ѓердан Приврзоци

DEN 201.00
DEN 446.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AN671
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Multicolor,сина,кафена,црна,виолетова,црвена
Нето тежина:
17g
Повод:
Подарок,Датира,Партија,и др.
Синџир должина:
50cm+7cm
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот дел цена
is_customized:
Yes
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Најдобри понуди