Плетени Зимски Капи за Жените Шапка Шамија Ракавица Сет 3 Дел Поставува Мода Пресврт ленти Капа Gorros Хаубата Волна Beanie Skullies

Плетени Зимски Капи за Жените Шапка Шамија Ракавица Сет 3 Дел Поставува Мода Пресврт ленти Капа Gorros Хаубата

DEN 990.00
DEN 1236.96
 

Тековен
Количина на стоки


закуп забелешка : прирачник за мерење, големината на Производот во 1-3cm грешка. Ве молиме да се разбере.
Под влијание на светлината, камери и ги прикажува, постои мала разлика во сликата бојата и производ во боја.
Плетени Зимски Капи за Жените Шапка Шамија Ракавица Сет 3 Дел Поставува Мода Пресврт ленти Капа Gorros Хаубата Волна Beanie Skullies

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шамија, Шапка & Ракавица Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3JT001
Материјал:
Волна,Акрилик
Објектот Тежина:
370g
Пол:
Жените
Бренд Име:
MAOCWEE
Стил:
Моден
Објектот Должина:
180cm
Објектот Ширина:
30cm
Одделот За Името:
Возрасни
Ставки Вклучени:
Зимската Капа Шамија Ракавици
боја:
Пинк/Сива/Црна/Морнарица/Беж
Сезоната:
Пролет/Autunm/Зима
feature1:
Зимската Капа Шамија Ракавици Сет
feature2:
Жените Зима Додатоци
Feature3:
3 Парчиња Зимска Шапка Шамија Ракавици Сет За Жени
шамија должина:
180CM+/-2CM
шамија ширина:
30CM+/-1CM

Најдобри понуди